Wtorek, 2017.10.17 Antonii, Ignacego, Wiktora

Naprawianie świdermajerowego świata

kocham_swidermajery_mela_koteluk1
Mela Koteluk została twarzą nowego projektu promującego świdermajer - drewnianą architekturę linii otwockiej. Kampania społeczna "Kocham Świdermajery" została ogłoszona 11. czerwca przez portal Swidermajer.Info.

Twarzą nowego projektu promującego drewnianą architekturę linii otwockiej jest zdobywczyni dwóch tegorocznych Fryderyków - Mela Koteluk. Warto nadmienić, że ta zdolna wokalistka jest - wspólnie z Tomaszem Brzostkiem (Swidermajer.Info) - pomysłodawczynią i inicjatorką całej kampanii.

Współpraca Meli Koteluk z portalem Swidermajer.Info trwa od ponad roku. Zaczęło się od teledysku do Melodii ulotnej, do którego zdjęcia powstały na terenie największego drewnianego budynku Europy, czyli pensjonatu Abrama Gurewicza w Otwocku. Pasjonaci architektury drewnianej ze Swidermajer.Info wsparli projekt organizacyjnie. Kolejnym ważnym wydarzeniem był koncert, który odbył się podczas finału 2. Festiwalu Świdermajer.

11. czerwca 2013 to data przełomowa. Mela Koteluk stała się twarzą kampani społecznej, wspierając w ten sposób po raz kolejny działania mające na celu upowszechnianie wiedzy na temat unikatowej architektury drewnianej Otwocka i okolic. Tomasz Brzostek ze Swidermajer.Info zapewnia jednocześnie, że to dopiero początek zakrojonej na szeroką skalę akcji promocyjnej.

Wykonawcą zdjęć i plakatów kampani jest "Jak To Się Robi Studio" z Otwocka.

Tomasz Nurkiewicz
Projekt i realizacja: direktpoint